משרות

האנשים הנכונים מחויבת לשמירה על זכויות העובדים הקבועים והזמניים שלה כמו גם על רווחתם ושביעות רצונם. להבדיל מחברות רבות בתחום, אנחנו מעסיקים את עובדינו באופן רציף ומעבירים אותם לפרויקט חדש מיד עם סיום הקודם. כתוצאה מכך, אנחנו מכירים היטב את כל עובדינו הקבועים ומשבצים אותם בפרויקטים להם הם מתאימים במיוחד. כל עובדינו מבוטחים ועוברים הכשרות מקצועיות והכשרות בטיחות באופן שוטף.

לצד הפעלת הצוותים הקבועים שלנו, אנחנו מגייסים במידת הצורך גם עובדים חדשים ועובדים זמניים, בהתאם לצרכי הלקוחות. מנהלי הצוותים והאזורים שלנו מספקים שירות מסביב לשעון לכל עובדינו, במטרה למצוא פתרונות מיידיים לכל בקשה או בעיה.

חושבים שאתם מתאימים להיות חלק מהאנשים הנכונים? נשמח לשמוע מכם!

מגה פרויקט תשתיות יצא לדרך בתל אביב- ואנחנו מחפשים אתכם- ממוני בטיחות מוסמכים! זו ההזדמנות שלכם להשתלב בפרויקט מאתגר ויציב!

אז מה אנחנו מחפשים? – ממונה בטיחות מוסמך בעל שנתיים נסיון ומעלה בפרויקטי בינוי/ תשתיות- חובה! – דובר אנגלית ברמה גבוהה- חובה! תנאים מצויינים למתאימים!!

להגשת מועמדות »

לחברת השמה והעסקה בתחומי הבינוי, התשתיות והאנרגיה, דרוש/ה מזכיר/ה בעל/ת ידע בהנהלת חשבונות.

התפקיד כולל: -סיוע אדמיניסטרטיבי בהנהלת החשבונות של החברה (עמלות, שיקים, העברות, כרטיסי אשראי). -קליטת נתונים ראשוניים אודות שעות עבודה של עובדים בתוכנת השעות. -קליטה קבועה

להגשת מועמדות »
דילוג לתוכן